Indoor/outdoor intercom terminal for managing residential and commercial building entry requests with Touch Pass support.
| Brand | |
|---|---|
| Brand | Ubiquiti Inc. |
| Screen / Display | |
|---|---|
| Screen Size | 7" |
| Touchscreen | Yes |
| Screen Resolution | 1024 x 600 |
| Horizontal Viewing Angle | 98° |
| Vertical Viewing Angle | 79° |
| Power & Battery | |
|---|---|
| Input Voltage | 48 V DC |
| Power Consumption | 13 W |
| Networking & Connectivity | |
|---|---|
| Smart Connect | Yes |
| General Features | |
|---|---|
| Durability | Weather Proof |
| Communication Mode | Full-duplex |
| Manufacturer | Ubiquiti Inc. |
| Compliance & Certification | |
|---|---|
| Ingress Protection (IP) Rating | IP65 |
Alternative Products
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because youy did not provide both a filter and a template to use.













