- AC cable with earth ground
- Surge and clamping protection
- Maximum surge discharge
- Peak pulse current
| Brand | |
|---|---|
| Brand | Ubiquiti Inc. |
| Power & Battery | |
|---|---|
| Input Voltage | 230 V AC |
| Maximum Output Voltage | 24 V DC |
| Maximum Input Current | 600 mA |
| Maximum Output Power | 30 W |
| General Features | |
|---|---|
| Protection Type | Clamping Protection |
| Manufacturer | Ubiquiti Inc. |
| Misc Ports | |
|---|---|
| Input Ports | 1 x RJ-45 |
Alternative Products
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because youy did not provide both a filter and a template to use.