| Brand | |
|---|---|
| Brand | SMART |
| CPU / Processor | |
|---|---|
| Processor Manufacturer | Intel |
| Processor Type | Core i5 |
| Processor Model | i5-13420H |
| GPU / Graphics | |
|---|---|
| Graphics Controller Manufacturer | Intel |
| Graphics Controller Model | UHD Graphics |
| Memory / RAM | |
|---|---|
| Standard Memory | 8 GB |
| Memory Technology | DDR4 SDRAM |
| Storage | |
|---|---|
| Total Solid State Drive Capacity | 256 GB |
| Power & Battery | |
|---|---|
| Maximum Power Consumption | 76 W |
| Networking & Connectivity | |
|---|---|
| Wireless LAN | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth Standard | Bluetooth 5.3 |
| USB Ports | |
|---|---|
| Total Number of USB Ports | 6 |
| Number of USB Type-C Ports | 2 |
| Number of USB Type-A Ports | 4 |
| Number of USB 2.0 Ports | 2 |
| HDMI Ports | |
|---|---|
| HDMI | Yes |
| Ethernet Port | |
|---|---|
| Network (RJ-45) | Yes |
| Size / Dimensions | |
|---|---|
| Form Factor | Module |
| General Features | |
|---|---|
| Manufacturer | SMART Technologies, Inc |
SMART OPS PC Module with Windows Pro, 13th Generation Intel i5 Processor - Intel - Core i5 - i5-13420H - 8 GB - DDR4 SDRAM - 256 GB Solid State Drive - Intel - UHD Graphics - Wireless LAN - Bluetooth - HDMI - 6 x Number of USB Ports - 2 x Number of USB 2.0 Ports - Network (RJ-45) - Windows 11 Pro - Interactive Display - Module
Alternative Products
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because youy did not provide both a filter and a template to use.