- Tangle-free Cable
- Efficient Heat Dissipation
| Brand | |
|---|---|
| Brand | Mobile Pixels |
| Screen / Display | |
|---|---|
| Supported Resolution | 3840 x 2160 |
| Size / Dimensions | |
|---|---|
| Shipping Height | 6.70" |
| Shipping Width | 1.20" |
| Shipping Weight (Approximate) | 8 oz |
| General Features | |
|---|---|
| Manufacturer | Mobile Pixels |
| Cables | |
|---|---|
| Cable Type | DisplayPort |
| Connector Type on First End | DisplayPort Digital Audio/Video |
| Packaging & Origin | |
|---|---|
| Package Type | Retail |
Alternative Products
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because youy did not provide both a filter and a template to use.