Zenitel Turbine Intercom module used as an external relay for the Zenitel Turbine Intercoms, Ports-I/O, Relay, 10W Audio Out, DIN-rail mountable, Avaya and CISCO Certified, UL
| Brand | |
|---|---|
| Brand | Hanwha Group |
| Power & Battery | |
|---|---|
| Maximum Operating Voltage | 24 V DC |
| Size / Dimensions | |
|---|---|
| Form Factor | DIN Rail |
| General Features | |
|---|---|
| Manufacturer | Hanwha Group |
| Misc Ports | |
|---|---|
| Interface | RJ-45 |
| Compliance & Certification | |
|---|---|
| Maximum Operating Temperature | 158°F (70°C) |
| Minimum Operating Temperature | -40°F (-40°C) |
| Maximum Storage Temperature | 158°F (70°C) |
| Minimum Storage Temperature | -40°F (-40°C) |
| Environmentally Friendly | Yes |
Alternative Products
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because youy did not provide both a filter and a template to use.