100" Projection Screen(1300 x2270mm) Viewable Size 1240 x2210mm Matt White 16:9 Wall Mount Type, White
- Unique self-lock design
- Universal mounting bracket with endcap
- Durable 100" 16:9 projector screen; matt white screen surface.
| Brand | |
|---|---|
| Brand | ViewSonic Corporation |
| Screen / Display | |
|---|---|
| Diagonal Image Size | 100" |
| Front Projection | Yes |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Size / Dimensions | |
|---|---|
| Mount Type | Wall Mount |
| Screen Width | 89.4" |
| Screen Height | 51.2" |
| Appearance | |
|---|---|
| Screen Fabric | Matte White |
| General Features | |
|---|---|
| Manufacturer | ViewSonic Corporation |
Alternative Products
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because youy did not provide both a filter and a template to use.

