| Brand | |
|---|---|
| Brand | Ubiquiti Inc. |
| CPU / Processor | |
|---|---|
| Processor Speed | 1.50 GHz |
| Memory / RAM | |
|---|---|
| Standard Memory | 1 GB |
| Memory Technology | DDR4 SDRAM |
| Power & Battery | |
|---|---|
| Power Source | PoE |
| Ethernet Port | |
|---|---|
| Number of Network (RJ-45) Por | 1 |
| Network (RJ-45) | Yes |
| Size / Dimensions | |
|---|---|
| Form Factor | Pole Mountable |
| General Features | |
|---|---|
| Chipset Manufacturer | Qualcomm |
| Chipset Model | IPQ5322 |
| Operating Frequency | 5.83 GHz |
| Manufacturer | Ubiquiti Inc. |
| Misc Ports | |
|---|---|
| Host Interface | RJ-45 |
Alternative Products
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because youy did not provide both a filter and a template to use.













