| Brand | |
|---|---|
| Brand | TP-LINK Technologies Co. |
| Power & Battery | |
|---|---|
| Power Supply Range | -38.4 V DC - -72 VDC |
| Input Frequency Range | 50Hz - 60Hz |
| Input Voltage Range | 100 V - 240 V |
| Input Voltage | 230 V AC |
| Power Source | AC/DC |
| Input Devices | |
|---|---|
| Maximum Number of Buttons | 1 |
| General Features | |
|---|---|
| Manufacturer | TP-LINK Technologies Co., Ltd |
| Cables | |
|---|---|
| Connector Type | RJ-45 |
| Compliance & Certification | |
|---|---|
| Storage Temperature | 24.8°F (-4°C) to 158°F (70°C) |
| Packaging & Origin | |
|---|---|
| Package Type | Retail |
Alternative Products
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because youy did not provide both a filter and a template to use.











