- Creates faster response times for users with long-lasting, productive life
- USB connectivity for a easy connection
| Brand | |
|---|---|
| Brand | Seal Shield Corporation |
| Input Devices | |
|---|---|
| Keyboard/Keypad Connectivity | Cable |
| Keys Layout | AZERTY |
| Keyboard/Keypad Host Interface | USB |
| Size / Dimensions | |
|---|---|
| Keyboard/Keypad Height | 1.80" |
| Keyboard/Keypad Width | 18.90" |
| Keyboard/Keypad Depth | 7.80" |
| General Features | |
|---|---|
| Manufacturer | Seal Shield Corporation |
Seal Shield Silver Seal SSKSV208FR Keyboard - Cable Connectivity - USB Interface - French - AZERTY Layout - Black
Alternative Products
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because youy did not provide both a filter and a template to use.



