- A must have for your gadgets
- 1.20 A current helps your device charge quickly
- IP Phone device supported for your convenience and better usability
- Power Adapter with 120 V AC input voltage for maximum feasibility and added productivity
- Delivers 5 V to ensure that your device is always ready to use
| Brand | |
|---|---|
| Brand | Sangoma Technologies Corporation |
| Power & Battery | |
|---|---|
| Input Voltage Range | 100 V AC - 240 V AC |
| Input Voltage | 230 V AC |
| Output Voltage | 5 V |
| Maximum Input Current | 300 mA |
| Maximum Output Current | 1.20 A |
| General Features | |
|---|---|
| Frequency | 60 Hz |
| Manufacturer | Sangoma Technologies Corporation |
Alternative Products
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because youy did not provide both a filter and a template to use.