| Brand | |
|---|---|
| Brand | Samsung |
| Screen / Display | |
|---|---|
| Screen Size Class | 43" |
| Viewable Screen Size | 43" |
| Maximum Resolution | 3840 x 2160 |
| Power & Battery | |
|---|---|
| Energy Consumption per Year | 144 kWh |
| General Features | |
|---|---|
| Video Signal Standard | 4K UHDTV |
| Manufacturer | Samsung |
| Printer/Scanner/Fax Specs | |
|---|---|
| Scan Format | 2160p |
Samsung HG43U701FNF 43" LCD TV - 4K UHDTV - 3840 x 2160 Resolution
Alternative Products
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because youy did not provide both a filter and a template to use.





























