| Brand | |
|---|---|
| Brand | ROCWARE |
| Power & Battery | |
|---|---|
| Power Source | DC |
| Networking & Connectivity | |
|---|---|
| Connectivity Technology | Wired |
| Audio | |
|---|---|
| Maximum Frequency Response | 16 kHz |
| Minimum Frequency Response | 110 Hz |
| RMS Output Power | 50 W |
| Crossover Type | 2-way |
| Size / Dimensions | |
|---|---|
| Mount Type | Wall Mountable |
| Appearance | |
|---|---|
| Placement | Tabletop |
| General Features | |
|---|---|
| Manufacturer | ROCWARE |
ROCWARE S22 Sound Bar Speaker - 50 W RMS - Wall Mountable - Tabletop - 110 Hz to 16 kHz
Alternative Products
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because youy did not provide both a filter and a template to use.









