| Brand | |
|---|---|
| Brand | QNAP Systems |
| Size / Dimensions | |
|---|---|
| Fan Depth | 0.79" |
| Fan Width | 1.57" |
| Fan Height | 1.57" |
| General Features | |
|---|---|
| Manufacturer | QNAP Systems |
| Fan Speed (Max) | 9000 rpm |
| Number of Fans | 1 |
| Cables | |
|---|---|
| Connectors | 4-Pin |
Alternative Products
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because youy did not provide both a filter and a template to use.