| Brand | |
|---|---|
| Brand | Panasonic |
| Screen / Display | |
|---|---|
| Backlight | Yes |
| Input Devices | |
|---|---|
| Keyboard/Keypad Features | IP65 Protection |
| Number of Keys | 87 |
| Pointing Device Type | TouchPad |
| Keyboard/Keypad Host Interface | Proprietary |
| Size / Dimensions | |
|---|---|
| Keyboard/Keypad Height | 0.70" |
| Keyboard/Keypad Width | 12.30" |
| Keyboard/Keypad Depth | 11.40" |
| General Features | |
|---|---|
| Manufacturer | Panasonic |
Panasonic Premium Keyboard - Proprietary Interface - 87 Key(s) - English (US) - Notebook, Tablet, Vehicle Dock, Docking Station - TouchPad - PC - Black, Silver
Alternative Products
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because youy did not provide both a filter and a template to use.