Powers data networking and video products.
- It supplies continuous power to your gadgets
- 400 mA current enables your device recharge quickly
- Up to 18 W maximum power output
- Network Device device supported for better reliance and optimal performance
- AC Adapter with 110 V AC input voltage for optimal performance with maximum usability
- Delivers constant 15 V DC for smooth functioning & charging of the device
| Brand | |
|---|---|
| Brand | Legrand Group |
| Power & Battery | |
|---|---|
| Input Voltage Range | 100 V AC - 240 V AC |
| Input Voltage | 220 V AC |
| Output Voltage | 15 V DC |
| Maximum Output Current | 400 mA |
| Maximum Output Power | 18 W |
| General Features | |
|---|---|
| Frequency | 60 Hz |
| Manufacturer | Legrand Group |
Alternative Products
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because youy did not provide both a filter and a template to use.