LG gram
Whether for work or play, LG gram will deliver powerful performance and increase your productivity. Featuring sleek designs, a lightweight frame and long battery life, LG gram is your ideal workstation.
| Brand | |
|---|---|
| Brand | LG Electronics |
| Memory / RAM | |
|---|---|
| Standard Memory | 8 GB |
| Storage | |
|---|---|
| Drive Type | SSD |
| Total Solid State Drive Capacity | 256 GB |
| Screen / Display | |
|---|---|
| Screen Size | 14" |
| USB Ports | |
|---|---|
| USB Type-C | Yes |
| HDMI Ports | |
|---|---|
| HDMI | Yes |
| General Features | |
|---|---|
| Manufacturer | LG Electronics |
Alternative Products
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because youy did not provide both a filter and a template to use.