ThinkServer always meets the demand on performance enhancement and feature enablement by continuous improvement on products and options. Upgrading your systems with the new options will bring you great values with flexibility, scalability, field-proven reliability.-1.8 meters in length
-Pick-up on demand
- Jumper Cord allows you to effectively utilize most of the space available with maximum dependability
- IEC 320 EN 60320 C14 first end connector type for maximum connection productivity and efficiency
- IEC 320 EN 60320 C13 second end connector type for a secure, worry-free operation
- Delivers 250 V AC to ensurethat adevice is always ready to use
- Helps you keep your device charged, up and running
| Brand | |
|---|---|
| Brand | Lenovo Group Limited |
| Power & Battery | |
|---|---|
| Current Rating | 10 A |
| Voltage Rating | 250 V AC |
| General Features | |
|---|---|
| Frequency | 50 Hz |
| Manufacturer | Lenovo Group Limited |
| Cables | |
|---|---|
| Cord Length | 5.91 ft |
| First End Connector Type | IEC 320 EN 60320 C14 |
| First End Connector Detail | 1 x 3-pin IEC 320 EN 60320 C14 Male |
| Second End Connector Type | IEC 320 EN 60320 C13 |
| Second End Connector Detail | 1 x 3-pin IEC 320 EN 60320 C13 Female |
Alternative Products
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because youy did not provide both a filter and a template to use.