| Brand | |
|---|---|
| Brand | GVision |
| Memory / RAM | |
|---|---|
| Standard Memory | 4 GB |
| Screen / Display | |
|---|---|
| Contrast Ratio | 000:1 , 5 |
| Touchscreen | Yes |
| Multi-touch Screen | Yes |
| Touchscreen Technology | Infrared (IrDA) |
| Number of Touch Points | 32 |
| Backlight Technology | LED |
| Screen Resolution | 3840 x 2160 |
| Display Screen Type | LCD |
| Screen Mode | 4K UHD |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Brightness | 450 Nit |
| Networking & Connectivity | |
|---|---|
| Ethernet | Yes |
| HDMI Ports | |
|---|---|
| HDMI | Yes |
| DisplayPort | |
|---|---|
| DisplayPort | Yes |
| Ethernet Port | |
|---|---|
| Network (RJ-45) | Yes |
| Audio | |
|---|---|
| Speakers | Yes |
| Number of Speakers | 2 |
| RMS Output Power | 32 W |
| Software & Licensing | |
|---|---|
| Operating System Platform | ChromeOS |
| General Features | |
|---|---|
| Manufacturer | GVision, Inc |
| Video Ports | |
|---|---|
| VGA | Yes |
| Printer/Scanner/Fax Specs | |
|---|---|
| Scan Format | 2160p |
Alternative Products
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because youy did not provide both a filter and a template to use.