| Brand | |
|---|---|
| Brand | Eaton Corporation |
| Power & Battery | |
|---|---|
| Receptacle Type | Hardwired |
| Plug/Connector Type | Hardwired |
| Input Voltage | 220 V AC |
| Output Voltage | 240 V AC |
| Load Capacity (VA) | 12.50 kVA |
| Output Frequency | 60 Hz |
| Size / Dimensions | |
|---|---|
| Form Factor | Tower |
| General Features | |
|---|---|
| Manufacturer | Eaton Corporation |
Alternative Products
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because youy did not provide both a filter and a template to use.

