- Is easy to install with maximum space efficiency
- This 1:1 offers a clear view
- 192" screen height for maximum productivity and better reliance
- 252" screen width for convenient viewing with better dependability
- Experience the big screen fun in your own home with this 316.8" screen
- Dual Vision fabric for video projection under controlled light conditions
| Brand | |
|---|---|
| Brand | Legrand Group |
| Screen / Display | |
|---|---|
| Diagonal Image Size | 316.8" |
| Rear Projection | Yes |
| Aspect Ratio | 1:1 |
| Viewing Angle | 50° |
| Size / Dimensions | |
|---|---|
| Screen Width | 252" |
| Screen Height | 192" |
| Appearance | |
|---|---|
| Screen Fabric | Dual Vision |
| General Features | |
|---|---|
| Manufacturer | Legrand Group |
Alternative Products
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because youy did not provide both a filter and a template to use.