- Is easy to install with maximum space efficiency
- Enjoy clear visuals with 4:3
- 126" screen height for maximum productivity and better reliance
- 168" screen width for comfortable viewing with maximum productivity
- 210" large diagonal image size that provides an optimal viewing experience
- Dual Vision fabric for video projection under controlled light conditions
| Brand | |
|---|---|
| Brand | Legrand Group |
| Screen / Display | |
|---|---|
| Diagonal Image Size | 210" |
| Rear Projection | Yes |
| Aspect Ratio | 4:3 |
| Viewing Angle | 50° |
| Size / Dimensions | |
|---|---|
| Screen Width | 168" |
| Screen Height | 126" |
| Appearance | |
|---|---|
| Screen Fabric | Dual Vision |
| General Features | |
|---|---|
| Manufacturer | Legrand Group |
Alternative Products
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because youy did not provide both a filter and a template to use.