- It supplies continuous power to your gadgets
- 3 A helps your device charge quickly
- Up to 45 W maximum power output
- AC Adapter provides a convenient and easy charging solution for your notebook with maximum usability
- 6 ft cable length help ac adapter mounted in a dependable and timely manner with maximum productivity
- USB Type-C interface allows quick transmission of data, dependable charging at a higher rate for your convenience
| Brand | |
|---|---|
| Brand | Cellairis Franchise |
| Power & Battery | |
|---|---|
| Maximum Output Current | 3 A |
| Maximum Output Power | 45 W |
| USB Ports | |
|---|---|
| USB Power Delivery | 1 x Type-C 45W |
| USB Type-C | Yes |
| Number of USB Type-C Ports | 1 |
| General Features | |
|---|---|
| Manufacturer | Cellairis Franchise, Inc |
| Cables | |
|---|---|
| Cable Length | 6 ft |
Alternative Products
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because youy did not provide both a filter and a template to use.