- Get high-quality & rich-color tones with photo paper
- Get high-quality images with great printing speed with Inkjet printers
- With luster finish, get fewer glare images with perfect sharpness
| Brand | |
|---|---|
| Brand | Canon |
| Size / Dimensions | |
|---|---|
| Core Diameter | 3" |
| Appearance | |
|---|---|
| Surface Finish | Luster |
| General Features | |
|---|---|
| Manufacturer | Canon, Inc |
| Printer/Scanner/Fax Specs | |
|---|---|
| Print Technology | Inkjet |
| Sheet Size | 24" x 100 ft |
| Grammage | 255 g/m² |
| Sheet Thickness | 10 mil |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Sheet Standard | A1 |
Alternative Products
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because youy did not provide both a filter and a template to use.