- Can be used for a wide range of labeling purposes
- Comes in rectangle shape to better meet your needs
- Made with durable material
- Die-cut feature for maximum efficiency and convenience
| Brand | |
|---|---|
| Brand | Brother Industries |
| Size / Dimensions | |
|---|---|
| Label Width | 2" |
| Label Length | 1" |
| Core Diameter | 3/4" |
| Label Height | 1" |
| Appearance | |
|---|---|
| Shape | Rectangle |
| General Features | |
|---|---|
| Manufacturer | Brother Industries, Ltd |
| Packaging & Origin | |
|---|---|
| Total Number of Labels | 525 |
| Number of Labels per Roll | 525 |
Alternative Products
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because youy did not provide both a filter and a template to use.