- Offers sufficient storage to keep your valuables safe and secure
- RFID security system to prevent unauthorized access
| Brand | |
|---|---|
| Brand | Bretford Manufacturing |
| Size / Dimensions | |
|---|---|
| Internal Width | 12.24" |
| Internal Height | 3.58" |
| Internal Depth | 15.87" |
| Appearance | |
|---|---|
| Total Number of Compartments | 10 |
| Finishing | Gloss |
| Security | |
|---|---|
| Lock Type | RFID |
| General Features | |
|---|---|
| Manufacturer | Bretford Manufacturing, Inc |
Bretford TechGuard Connect Locker
Alternative Products
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because youy did not provide both a filter and a template to use.