| Brand | |
|---|---|
| Brand | BenQ Corporation |
| Networking & Connectivity | |
|---|---|
| Wireless Technology | Wi-Fi |
| Connectivity Technology | Wired/Wireless |
| General Features | |
|---|---|
| Recommended Usage | Presentation |
| Manufacturer | BenQ Corporation |
| Compliance & Certification | |
|---|---|
| Maximum Relative Humidity (No | 90% |
| Maximum Operating Temperature | 104°F (40°C) |
| Minimum Operating Temperature | 32°F (0°C) |
| Maximum Storage Temperature | 140°F (60°C) |
| Minimum Storage Temperature | 14°F (-10°C) |
Alternative Products
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because youy did not provide both a filter and a template to use.