- Conveniently provides connectivity to multiple devices and showcases splendid performance
- Audio/Video Device device supported for your convenience and better usability
| Brand | |
|---|---|
| Brand | Belkin International |
| Size / Dimensions | |
|---|---|
| Shipping Height | 0.46" |
| Shipping Width | 5.75" |
| Shipping Weight (Approximate) | 3.52 oz |
| General Features | |
|---|---|
| Manufacturer | Belkin International, Inc |
| Cables | |
|---|---|
| Cable Length | 3 ft |
| Connector Type on First End | Modular |
| Connector on First End Details | Modular |
Alternative Products
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because youy did not provide both a filter and a template to use.