| Brand | |
|---|---|
| Brand | Advantech Co. |
| Power & Battery | |
|---|---|
| Minimum Operating Voltage | 10 V DC |
| Maximum Operating Voltage | 30 V DC |
| Power Source | DC |
| Audio | |
|---|---|
| Number of Channels | 4 |
| General Features | |
|---|---|
| Manufacturer | Advantech Co., Ltd |
| Misc Ports | |
|---|---|
| Interface | RJ-45 |
| Cables | |
|---|---|
| Contact Type | Dry Contact |
| Compliance & Certification | |
|---|---|
| Maximum Operating Temperature | 158°F (70°C) |
| Minimum Operating Temperature | 104°F (40°C) |
Alternative Products
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because youy did not provide both a filter and a template to use.





