- WiFi 2.4 GHz IEEE 802.11b/g/n WLAN
- Supported protocols: Modbus/TCP, TCP/IP, UDP, DHCP, HTTP, MQTT
- Supports file-based cloud storage and local logging with RTC time stamp
- �Supports RESTful web API in JSON format for IoT integration
- Configured by mobile devices directly without installing software or Ap
| Brand | |
|---|---|
| Brand | Advantech Co. |
| Power & Battery | |
|---|---|
| Minimum Operating Voltage | 10 V DC |
| Maximum Operating Voltage | 30 V DC |
| Power Source | DC |
| Power Consumption | 2.50 W |
| Audio | |
|---|---|
| Number of Channels | 4 |
| Size / Dimensions | |
|---|---|
| Form Factor | Wall Mount |
| General Features | |
|---|---|
| Manufacturer | Advantech Co., Ltd |
Alternative Products
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because youy did not provide both a filter and a template to use.