This is a Lenovo 4X20M26268compatible 65W 20V 3.25A laptop power adapter specifically designed for Lenovo notebooks. Our power adapters are 100% tested and compatible with the intended systems.
- A must have for your gadgets
- 3.25 A current helps your device charge quickly
- 65 W maximum output power for optimal performance with maximum feasibility
- Power Adapter provides a dependable and fast charging solution for your notebook with maximum productivity
- USB Type-C interface provides a quick, worry-free charging experience with maximum dependability
- Delivers 20 V DC to ensure that your device is always ready to use
| Brand | |
|---|---|
| Brand | AddOn |
| Power & Battery | |
|---|---|
| Output Voltage | 20 V DC |
| Maximum Output Current | 3.25 A |
| Maximum Output Power | 65 W |
| USB Ports | |
|---|---|
| USB | Yes |
| USB Type-C | Yes |
| General Features | |
|---|---|
| Manufacturer | AddOn |
| Brand Compatibility | Lenovo |
| Compliance & Certification | |
|---|---|
| TAA Compliant | No |
| Environmentally Friendly | Yes |
AddOn Lenovo 4X20M26268 Compatible 65W 20V at 3.25A Black USB-C Laptop Power Adapter and Cable - 65 W - 20 V DC Output - 3.25 A - Black - 1
Alternative Products
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because youy did not provide both a filter and a template to use.





