| Brand | |
|---|---|
| Brand | CODi |
| Power & Battery | |
|---|---|
| Input Voltage | 5 V , 9 V , 12 V , 15 V , 20 V |
| Output Voltage | 5 V DC , 9 V DC , 12 V DC , 15 V DC , 20 V DC |
| Fast Charging | Yes |
| Battery Capacity | 20000 mAh |
| Output Current | 3.25 A |
| Output Power | 65 W |
| USB Ports | |
|---|---|
| USB Power Delivery | 1 x Type-C 65W , 1 x Type-A 22.5W |
| Number of USB Ports | 2 |
| USB Type-C Connector | Yes |
| Size / Dimensions | |
|---|---|
| Form Factor | Portable |
| General Features | |
|---|---|
| Manufacturer | CODi Worldwide |
CODi 65W Laptop/Device Power Bank - 20,000mAh Portable Charger with 1 USB-C Port, 1 USB-A Port & Digital Battery Display
Alternative Products
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because youy did not provide both a filter and a template to use.









