| Brand | |
|---|---|
| Brand | CODi |
| Power & Battery | |
|---|---|
| Input Voltage | 120 V AC , 230 V AC |
| Output Voltage | 5 V DC , 9 V DC , 12 V DC , 15 V DC , 20 V DC |
| Maximum Output Current | 3 A |
| Maximum Output Power | 45 W |
| USB Ports | |
|---|---|
| USB Type-C | Yes |
| Number of USB Type-C Ports | 2 |
| General Features | |
|---|---|
| Manufacturer | CODi Worldwide |
CODi 45W Wall Charger Duel USB-C Charging Ports - Overcurrent, overload, overvoltage protection, and short circuit protection with auto-recovery
Alternative Products
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because youy did not provide both a filter and a template to use.

